Školní ples

17. 2. 2023

Po dvouleté pauze se konal v místní sokolovně opět Školní ples. Účast byla po tak dlouhé přestávce opravdu hojná.

Sokolovna byla oděna do fialové, hnědé a zlaté barvy a moc jí to slušelo. Všichni pořadatelé byli na svých místech, a tak zábava mohla začít…

Slavnostní událost zahájila paní ředitelka ZŠ s poděkováním všem organizátorům a paní ředitelka Nadačního fondu ZŠ s poděkováním všem sponzorům. Letos byla opět bohatá tombola, jejíž výtěžek putoval do Nadačního fondu školy, který žákům hradí preventivní programy, přispívá na různé kulturní či jiné akce a na školní vybavení a pomůcky.

Celým plesem nás opět provázela kapela Sirius, která nikdy nezklame svým skvělým vystoupením. V průběhu večera také vystoupil žák naší školy s partnerkou – zatančili nám ukázky standardních a latinskoamerických tanců.

Děkujeme všem, kteří se na této akci podíleli – hostům za jejich hojnou účast, pořadatelům za jejich práci přes čas, všem dámám, které připravovaly báječné občerstvení, hasičům za jejich ochranu, sponzorům za jejich věcné i peněžité dary, paním učitelkám za přípravu, výzdobu a úklid sokolovny.

Těšíme se zase za rok!