KroužekVedoucíDenHodinaRočníkMísto konání
Keramika 1Nantlová Eva, Mgr.čtvrtek12:45 - 14:15 3. roč.keramická dílna
Keramika 2Nováková Radmila, Mgr.pondělí11:45 - 13:151. roč.keramická dílna
Keramika 3Zábrodská Jitka, Mgr.středa12:45 - 14:154. roč.keramická dílna
Keramika 4Chládková Pavlína, Mgr.úterý12:45 - 14:152. roč.keramická dílna
Počítačový kroužekRais Radomír, Mgr.úterý12:15 - 13:153. - 5. roč.PC učebna 1.st.
Psaní všemi desetiRais Radomír, Mgr.čtvrtek13:30 - 14:306. - 9. roč.PC učebna 1.st.
Technické práce - modelářstvíVacek Karel, Mgr.úterý13:30 -14:305. - 9. roč.učebna PČ
Pěvecký sbor Pelčata 1. st.Pelcová Ester, Mgr.pondělí12:30 - 13:301. - 5. roč.učebna HV
Pěvecký sbor Pelčata 2. st.Pelcová Ester, Mgr.čtvrtek14:00 -15:006. - 9. roč.učebna HV
BubnováníPelcová Ester, Mgr.pondělí13:30 - 14:006. - 9. roč.učebna HV
Hudební kroužek ŠTĚPHejníčková Adriana, Mgr.čtvrtek13:30 - 14:304. - 9. roč. 
Rukodělné práceVymazalová Andreaúterý13:30 - 14:305. - 7. roč. 
Tvořivé ručičkyRotterová Janastředa13:45 - 14:453. - 5.  roč 
Výtvarné tvořeníRotterová Janačtvrtek14:00 -15:006. - 9. roč. 
Stolní tenis (od 2. pol.)Novák Jan, Mgr.středa15:30 - 17:305. -9. roč.tělocvična
Sportovně brannýCupáková Beata, Mgr.pondělí14:00 - 15:006. -9. roč.tělocvična
Filmový klubíkBrabcová Helenapátek12:15 - 13:151. - 3. roč.ŠD
PolštinaCupáková Beata, Mgr.pondělí14:00 - 15:005. - 9. roč.učebna AJ
Logika a deskové hry INovák Jan, Mgr.pondělí13:30 - 15:004. - 7. roč.učebna M
úterý13:30 - 15:00
Logika a deskové hry IIHejníčková Adriana, Mgr.pátek13:30 - 15:006. - 9. roč.čítárna
Čtenářský kroužekVacková Karolína, Mgr.úterý14:00 - 15:303. - 9. roč.čítárna
středa14:00 - 15:30
Procvičování ČJ a MPetrová Zuzana, Mgr.středa11:45 - 12:302. ročníkučebna 2.A
Doučování z matematikyVolková Michaela, Mgr.úterý13:30 - 14:156. ročník 
Doučování z matematikyVolková Michaela, Mgr.pondělí13:30 - 14:157. ročník 
Doučování z matematikyBrodská Anna, Mgr.středa13:35 - 14:208. ročník 
Doučování z matematikyBrodská Anna, Mgr.úterý13:35 - 14:209. ročník 
Doučování z českého jazykaHejníčková Adriana, Mgr.úterý13:30 - 14:156. ročníkučebna ČJ

 

KroužekVedoucíDenHodinaMísto konání
Štěp danceZajíčková Dagmar pátek 17:00 - 19:30tělocvična
Florbal začátečníci 1. st. pátek13:30 - 14:30tělocvična
Florbal pokročilí 1. st. pátek14:45 - 15:45tělocvična
Florbal 2. st. pondělí15:00 - 16:00tělocvična
Věda nás baví čtvrtek14:00 - 15:00učebna PŘ
Bricks 4 Kidz