Rotační výuka - 2. stupeň

V pondělí 10. 5. 2021 se dle rozhodnutí vlády vrací do školních lavic žáci 2. stupně, tzv. rotační výukou, tedy výukou, kdy jsou žáci jeden týden fyzicky přítomni ve škole a druhý týden se učí distančně.

 

Od 10. 5. do 14. 5. 2021 a dále vždy lichý týden bude probíhat výuka ve škole pro žáky tříd - 8.A, 8.B, 9.A, 9.B.

 

Od 17. 5 do 21. 5. 2021  a dále vždy sudý týden bude probíhat výuka ve škole pro žáky tříd - 6.A, 6.B, 7.A, 7.B.

 

Výuka bude probíhat za dodržení všech hygienických nařízení (roušky, rozestupy, dezinfekce rukou, větrání) podle rozvrhu. Žáci budou muset mít po celou dobu zakrytá ústa a nos zdravotnickou rouškou. Prosíme, vybavte děti také náhradními rouškami.

 

Žáci budou 2x týdně testováni antigenními testy, vždy v pondělí a čtvrtek.

 

Obědy mají děti automaticky přihlášené, pokud o ně nemáte zájem, odhlaste je prosím ve školní jídelně.