Rotační výuka - 1. stupeň

V pondělí 12. 4. 2021 se dle rozhodnutí vlády vrací do školních lavic žáci 1. stupně, tzv. rotační výukou, tedy výukou, kdy jsou žáci jeden týden fyzicky přítomni ve škole a druhý týden se učí distančně.

Od 12. 4. do 16. 4. 2021 a dále vždy lichý týden bude probíhat výuka ve škole pro žáky tříd - 1.A, 1.B, 1.C, 3.B, 5.A, 5.B.

Od 19. 4 do 23. 4. 2021  a dále vždy sudý týden bude probíhat výuka ve škole pro žáky tříd - 2.A, 2.B, 3.A, 4.A, 4.B.

Výuka bude probíhat za dodržení všech hygienických nařízení (roušky, rozestupy, dezinfekce rukou, větrání) podle rozvrhu. Žáci budou muset mít po celou dobu zakrytá ústa a nos zdravotnickou rouškou. Prosíme, vybavte děti také náhradními rouškami.

Žáci budou 2x týdně testováni antigenními testy, vždy v pondělí a čtvrtek.

Obědy mají děti automaticky přihlášené, pokud o ně nemáte zájem, odhlaste je prosím ve školní jídelně.

Bude fungovat ranní i odpolední družina.