SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2018/2019

ŠKOLNÍ ZAHRADA, 3. 9. 2018

Letošní školní rok začal 3. září 2018 tradičním slavnostním přivítáním budoucích prvňáků novopečenými žáky devátého ročníku.
     Pěkné počasí umožnilo připravit setkání v altánu na školní zahradě. Po zaznění hymny naší školy v podání skupiny Štěp a přivítání se s žáky a učiteli ze strany pana ředitele nastoupily nedočkavé děti, aby symbolickým průchodem bránou „Poznání“ vstoupily do svých školních let. Přivítali jsem 38 prvňáků. Po obdržení dárků ze strany školy a obce následovala první společná třídní fotografie a přechod do svých kmenových tříd s paní učitelkou a samozřejmě svými rodiči. Pondělní krátký den skončil dobrým časným obědem ve školní jídelně.
     Všem našim žákům, jejich rodičům i učitelům přejeme vydařený a na vědomosti bohatý školní rok 2018/2019.

S přáním klidného a úspěšného roku pro žáky i rodiče bych Vás rád pozval k pravidelnému sledování našich webových stránek (www.zsstepanov.cz), na kterých se dozvíte řadu zajímavostí z dění a života školy i praktické informace týkající se běžného provozu štěpánovské ZŠ.

Mgr. Radomír Rais

Fotografie přivítání každého prvňáka ze dne 3. 9. 2018   Foto pro tisk ke stažení

R. Rais