OVOCNÝ DEN

JÍDELNA ZŠ ŠTĚPÁNOV, 12. 4. 2019

V rámci doprovodného opatření v projektu „Ovoce a zelenina do škol“, financovaného z fondů EU, nazvaného „Vitamínový den“ navštívil tým firmy MK Fruit s.r.o. děti prvního stupně naší ZŠ.
     Program tvořila beseda o stravovacích návycích s praktickou ukázkou lisování ovocných šťáv i ochutnávkou čerstvého ovoce a zeleniny včetně lahodných vylisovaných nápojů, banánového koktejlu s mlékem a medem i jiná smoothie. Akce se zúčastnily všechny děti prvního stupně.
     Děkujeme za předvedenou akci. Rádi se podílíme na přebudování negativních stravovacích návyků českého národa odrážejících se např. i na světovém prvenství v rakovině tlustého střeva. Rozlučme se heslem tohoto dne: "Zeleninou a ovocem, bráníme se nemocem."

Mgr. Radomír Rais

R. Rais