XVII. ŠKOLNÍ PLES

8. 2. 2019

Na začátku února se jako každoročně konal ples ZŠ Štěpánov. Nesl se v růžovo zelených tónech, které zdobily zdi, balkóny i stoly hostů. Tyto příjemné pastelové barvy podpořily báječnou atmosféru pro skvělou zábavu.
Celým večerem nás provázela naše oblíbená kapela Sirius, která roztančila staré i mladé, veselé i smutné. Během večera nás čekalo několik tanečních vystoupení – společenské tance v podání úspěšných mladých tanečníků (ukázky standardních i latinskoamerických tanců), dech beroucí vystoupení mažoretky (žákyně 5. ročníku) a souboru Štěpničky (žákyně 6. a 7. ročníků). Všichni roztleskali celý sál.
Tradičně znamenal ples zejména podporu školních aktivit – celý výtěžek opět míří do Nadace školy, která financuje našim žákům nejrůznější akce – návštěvy filmových či divadelních představní, naučné pořady, preventivní programy na podporu vztahů v třídním kolektivu, výlety, odměny za nejrůznější soutěže apod.
Děkujeme všem, kteří většinou bez odměny za práci, podali svou pomocnou ruku – kolegové učitelé, paní kuchařky, pekařky, obsluha, obecní hasiči, úklidová četa, samozřejmě také vystupující ad. Speciální dík patří všem sponzorům plesu, díky nim, byla naše tombola opět bohatá. Díky a zase za rok…

Mgr. Adriana Hejníčková

Tuto stránku pro Vás připravila