VÝLET DO DINOPARKU

I. A, I. B V PŘEROVĚ; 11. 6. 2019

V úterý 11. 6. 2019 se žáci prvních tříd vypravili do Vyškova do Dinoparku. Počasí bylo teplé a tak se tam sjelo snad tucet výletních autobusů. Přesto to nikoho neodradilo ke vstupu do pradávných dob. Vláček Dinoexpres nás zavezl za dinosaury do lesních porostů, kde jsme při příjemné procházce potkávali různé druhy dinosaurů, z nichž někteří byli oživeni zvukem i pohybem. Děti se těšily na 4D kino, které bylo zpestřením prohlídky.
     Po obědě se nakupovalo a utrácelo a dětská očka radostně zářila, jelikož to patří u prvňáčků k těm velkým zážitkům. Potom si hráli na archeology, kteří vyhrabávali kostry v písku. Vláčkem jsme se vrátili k Zooparku, kam už jsme jen nakoukli a protože se blížil čas odjezdu, dojedly se svačinky a frčelo se domů.
     Výlet byl bezva, děti byly spokojené a vrátily se všechny v pořádku.

Mgr. Pavlína Chládková

R. Rais