XVI. ŠKOLNÍ PLES

9. 2. 2018

Ples ZŠ Štěpánov se konal tradičně na začátku února, tentokrát 9. 2. 2018, v sále sokolovny ve Štěpánově. Účast byla letos díkybohu hojná, to nám udělalo obrovskou radost, neboť výtěžek školního plesu jde na konto Nadace školy, která hradí všem žákům nejrůznější akce, pomůcky či vybavení školy. Tady se patří všem sponzorům i účastníkům plesu poděkovat.
Dále nás těší, že se prostřednictvím této akce mohou setkávat bývalí žáci a navazovat nové kontakty, taktéž se nepřirozeně nepřetrhnou vazby mezi učiteli a bývalými žáky – učitelé mohou sledovat, jak jsou jejich „děti“ dále úspěšní a „děti“ se zase rády pochlubí, co se jim všechno povedlo.
Co se týče programu, nebyl tak pestrý jako loni, ale o to víc zbyl čas na tanec a zábavu. V úvodu vystoupila skupina Štěp. Její závěrečná píseň „Mládež“ upoutala pozornost diváků, neboť se na pódium přidali také bývalí zpěváci této skupiny, kteří se přišli na ples pobavit. Dále nás uchvátila svými pohyby Kristýnka Hájková, která roztleskala svou kreací všechny přítomné. Celým večerem nás provázela skupina Sirius, jejíž styl máme už dlouho rádi.

Mgr. Adriana Hejníčková

Tuto stránku pro Vás připravila