Poznávací zájezd do Anglie

1. 5. - 6. 5. 2023

V týdnu 1. 5. do 6. 5. 2023 se vypravilo 41 žáků osmých a devátých tříd na exkurzi do jižní Anglie a Londýna. Ubytovaní jsme byli v britských hostitelských rodinách, kde jsme měli možnost nahlédnout do života obyčejných britských rodin, ochutnat jejich typická jídla, a hlavně procvičit si anglický jazyk.

Během pobytu jsme si prohlédli krásná přímořská městečka jižní Anglie – Brighton, Portsmouth, Hastings a jejich zajímavosti. Poslední den pobytu byl zakončen náročnou, ale nezapomenutelnou celodenní prohlídkou Londýna.

Protože nám téměř celý týden přálo krásné slunečné počasí, všichni jsme si užili také krásné výhledy z vyhlídkové věže i360 v Brightonu, Spinnaker Tower v Portsmouth a projížďku na London Eye, které stojí v samotném srdci Londýna a patří k největším vyhlídkovým kolům v Evropě.

Věříme, že zájezd byl pro všechny účastníky příjemným zážitkem a že si všichni užili poznávání anglické kultury a prostředí.